Home

Welcome!

Hostel 99 is a friendly, family-owned hostel in a lovingly-restored 16th c. building located in heart of UNESCO protected Český Krumlov, one of the world’s-best preserved medieval cities. We offer a variety of accommodation from dorm rooms with unique atmosphere, to comfortable private doubles and triples.

Hostel 99 is centrally-located within the old town, only steps away from all that Krumlov has to offer. It is the closest hostel to both the train station and bus stop, making it a great place to unload your backpack and relax.

Whether you choose to spend your days exploring the city, enjoying some delicious Czech beer in the local pubs, gently floating down the river in one of our rafts, or just hanging out on the hostel terrace or in our friendly Hospoda 99 or cozy Deli 99, Hostel 99 provides you with all you need to fall in love with Krumlov.

Vítejte!

Hostel 99 naleznete v citlivě zrekonstruovaném domě ze 14. století v samém srdci Českého Krumlova. Nejen kvůli své poloze, ale také díky živé atmosféře, jedinečnému romantickému prostředí a přátelskému personálu, patří Hostel 99 mezi ideální místa, kde se v Českém Krumlově ubytovat.

Po procházce městem je Hostel 99 tím pravým místem pro setkání s dalšími cestovateli. Můžete si tu také uvařit jídlo v plně vybavené moderní kuchyni nebo relaxovat venku na terase při hraní stolního tenisu za doprovodu své oblíbené hudby. Nebo dáte přednost posezení u krbu a sledování jednoho z naší neustále se zvětšující kolekce filmů? Uvolněte se a odpočívejte a my vám třeba zatím vypereme.

Vyberte si z našich šesti větších pokojů (od 3 do 10 lůžek), jeden ze čtyř dvoulůžkových nebo si zvolte lůžko přímo pod střechou. Nemusíte se bát – u nás se nespí na palandách! Vychutnejte si vydatnou snídani v Deli 99 nebo zajděte na večeři a jedno či dvě piva do Hospody 99. Každou středu se můžete připojit k dalším cestovatelům a užít si pivo zdarma z místního pivovaru Eggenberg.

Z našich zkušeností je jasné, že se vám od nás bude těžko odjíždět.


Hostel 99


Hospoda 99


Deli 99