Hospoda 99

Rezervace / Reservation
+420 380 713 813
Open everyday

June, July, Aug.: 10:00 a.m.+
(kitchen closes at 11:00 p.m.)
Sept.-May: 11:00 a.m.+
(kitchen closes at 10 p.m.)

Free WI-FI
Non-smoking & smoking sections
Otevřeno denně

Červen, červenec, srpen: od 10.00 do …
(vaříme do 22.00)
Září – květen: od 11.00 do …
(vaříme do 22.00)

Wi-fi připojení zdarma
Kuřácká a nekuřácká část

Since opening in 2002, Hospoda 99 has become known by travelers and locals alike as one of the best pubs in Český Krumlov.

Located in the tastefully-renovated Renaissance structure that is directly adjacent to the hostel, Hospoda 99 is a roomy restaurant and pub with a warm and friendly atmosphere. Big wooden tables line the rooms and sunny outdoor terrace, original artwork hangs on the walls and a wood-burning fireplace creates a special coziness in wintertime.

Our menu includes a variety of international dishes such as steaks and burgers, Mexican quesadillas and burritos, savory and sweet crepes, as well as a daily offering of homemade Czech specialties.

As dedicated beer-lovers, we take the utmost care to serve some of the best Czech beers, including Pilsner Urquell, Svijany and Bernard fresh from the tap. We also have rotating tap that allows us to showcase seasonal beers, yeast beers and other great specialties from microbreweries. Not a fan of beer? We also have a wide variety of wines, liquors and mixed cocktails, as well as non-alcoholic beers & cocktails, juices, and a great selection of coffees and teas.

At Hospoda 99, we try our best to make our pub a friendly, welcoming place – a place where you can gather together with old friends or strike up a conversation with someone at the bar and make new friends. Stop by for a drink and say hello.

Got questions or need more info? Give us a call at +420 380 713 813.

Dobrý den,
Vítejte na hospodských stránkách. Hospoda 99 je již od svého otevření v roce 2002 ( otevřeli jsme poprvé těsně před povodněmi 2002 a sloužili jsme dlouho jako útočistě pro všechny, kteří pomáhali ostatnim) vyhlášená jak mezi místními, tak mezi cestovateli, jako jedna z nejlepších hospod v Českém Krumlově.

Nachází se v rozsáhlých prostorech nádherně zrekonstruovaného renesančního domu hned vedle hostelu. Přátelskou a pohostinnou atmosféru si můžete vychutnat u poctivých dřevěných lavic v blízkosti krbu a obdivovat u toho originální umělecká díla na stěnách, nebo relaxovat na prostorné terase s výhledem na město.

Můžete si vybrat z nabídky mezinárodní kuchyně: ochutnat steaky, hamburgery, mexické quesadillas nebo burritos, sladké či slané palačinky anebo si dát domácí české speciality z každodenní nabídky.

Pro milovníky piva jsme vybrali nejlepší z českých značek: čepujeme Pilsner Urquell, Svijany a Bernarda. Zaměřujeme se ale také na nabídku malých rodinných pivovarů, takže můžete vždy ochutnat i některou čerstvě natočenou pivní specialitu. A pokud neholdujete právě pivu, vyberete si jistě z naší široké nabídky vín, likérů či míchaných nápojů. Nebo máte chuť na některé z nealkoholických piv a koktejlů, džusů, nebo na čaj či kávu?

Snažíme se, aby Hospoda 99 byla příjemným místem pro setkávání starých známých, ale i prostorem, kde se navazují na baru nová přátelství. Přijďte se přesvědčit sami.

Hladoví, Nejistí? Neváhejte nás kontaktovat na telefonu 380 713 813 či na 721750786.